Zpět na nabídky práce Chomutov

Nabídka práce Specialista / Specialistka nabídek, projektů, energetika. - Chomutov

Ke dni 26.03.2023 nabízí TRITON Hunters, spol. s r.o. (Chomutov) volné pracovní místo na pozici Specialista / Specialistka nabídek, projektů, energetika. v obci Chomutov (okres Chomutov).
Nabídnutá (minimální) mzda za plný úvazek je dohodou. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 26. 3. 2023 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Specialista / Specialistka nabídek, projektů, energetika.
Místo práce:
Chomutov (Chomutov)
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Text nabídky:
Pro svého zákazníka, společnost v segmentu projektového managementu v energetice, facility managementu a údržby, montáží a servisu, hledám vhodného kandidáta / kandidátku na pozici:

Specialista pro projekty, výběrová řízení, nabídky / Specialistka pro projekty, výběrová řízení, nabídky / region Chomutov /

Hledáme vhodného a schopného člověka do procesu komplexního zpracování nabídek a výběrových řízení pro realizace projektů.

Typologie projektů: energetika - technologie, chytré domácnosti, tepelná čerpadla, fotovoltaika FVE apod.

Výkon pozice podpoří vedle výborných administrativních dovedností a zkušeností dobrý technický popř. technologický background z uvedených oblastí.

Dále podpoří výkon pozice relevantní zkušenosti a dovednosti z oblasti zpracování nabídek a z oblasti administrace výběrových řízení.

Schopnost umět si jednotlivé věci spočítat, analyzovat, vyhodnotit, zpracovat administrativně podklady k nabídkám do výběrových řízení. Výborná znalost českého jazyka slovem i písmem je podmínkou.

Schopnost být v roli supervizora na projektu, vedle administrativního zpracování nabídek být schopen kontrolovat průběh projeků přímo " na place".

Schopnost technické supervize a kontroly při realizaci jednotlivých projektů.

Relevantní a prokazatelné úspěšné zkušenosti z projektového managementu v energetice.

Firma je úspěšná, má dobré jméno a silný brand, reaguje na měnící se energetický trh a posiluje. Proto hledá do svých řad specialistu na nabídky, výběrová řízení, projekty.

Pozice je motivačně ohodnocena, moderní zaměstnanecké benefity, dlouhodobá perspektiva pozice, jistoty / není to fráze/, slušné jednání, férovost.

Pokud Vás tato pozice kontaktujte mě prosím na : zaslat email nebo popř. na tel. 724 960 978

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný této příležitosti a přeji Vám příjemný den, v úctě Luděk Lávička.


Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
TRITON Hunters, spol. s r.o.
Kontaktní osoba:
Mgr. Ing. Luděk Lávička,