Nabídka práce řidič/řidička autobusů -

S novou nabídkou práce řidič/řidička autobusů () v obci (okres Litoměřice) přichází na pracovní trh ke dni 13.09.2021 firma - zaměstnavatel Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace (06231292, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 30000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Litoměřice

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
řidič/řidička autobusů
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
13.09.2021
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
směnnost: jednosměnný provoz, dvousměnný provoz. Požadujeme: - ŘP sk. "D" a profesní způsobilost ke sk. "D" vydaný v ČR - dobrý zdravotní stav a bezproblémová komunikace v českém jazyce - věk nad 21 let - časovou flexibilitu - plán směn dle potřeb zaměstnavatele - výpis z rejstříku trestů - výpis z evidenční karty řidiče - dopravní psychologii, nemá-li k dispozici - zařídíme u našeho smluvního lékaře Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, diety, dále pak zaměstnanecké jízdné včetně výhod pro rodinné příslušníky, možnost dalšího vzdělávání, příplatky nad rámec ZP a další příspěvky z FKSP. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: osobně, e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 16:00 hod.
Další nabídky práce Litoměřice

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
22016260721 (Kontaktní pracoviště Litoměřice)
Zaměstnavatel:
Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace
Kontaktní osoba:
Lena Dvořáková 602 882 255 dvorakova.l@ds-uk.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace