Nabídka práce pomocný kampaňový dělník v zemědělství -

S novou nabídkou práce pomocný kampaňový dělník v zemědělství () v obci (okres Litoměřice) přichází na pracovní trh ke dni 19.06.2021 firma - zaměstnavatel Jobbees Outsourcing s.r.o. (07738773, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 15200 Kč hrubého.


Další nabídky práce Litoměřice

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
pomocný kampaňový dělník v zemědělství
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
10.05.2021
Mzda:
15 200 Kč
Poznámka k nabídce práce:
• pracovní doba: konto pracovní doby • 1směnný provoz, kvůli vlivům počasí může být směna rozdělena (déšť, polední horka) • úkolová mzda • práce je fyzicky náročná, • místem výkonu práce jsou v období 14.4.2021-cca 31.5.2021 chmelnice společností Chmel Polepská blata s.r.o. a Záveský a spol, spol. s.r.o. v okrese Litoměřice, na kterých se budou vykonávat sezónní práce, zejména tzv. Jarní práce na chmelnici. Od cca 1.6.2021-12.7.2021 jsou místem výkonu práce vinohrady společností Vinofrukt, a.s., AGROPOL MIKULOV, spol. s.r.o., Vinařství Pavel & Radim Stávkovi s.r.o., PATRIA Kobylí, a.s. , Vinařství Pavlov spol. s r.o. v okrese Břeclav a společnosti CHATEAU BZENEC, spol. s.r.o. v okrese Hodonín, na kterých se budou vykonávat sezónní práce, zejména tzv. zelené a pomocné práce ve vinohradu a sady společnosti PATRIA Kobylí, a.s. v okrese Břeclav. • zaměstnavatel zabezpečuje dopravu na polnosti-chmelnice a vinohrady od své ubytovny • pohovory budou probíhat v místě příslušné pobočky okresního ÚP ČR (termíny budou upřesněny).
Další nabídky práce Litoměřice

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně základní
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
21412940703 (Kontaktní pracoviště Litoměřice)
Zaměstnavatel:
Jobbees Outsourcing s.r.o.
Kontaktní osoba:
Markéta Kleinbauerová rollnik@jobbees.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace